چهارشنبه 13 فروردين 1399 | 1399/01/13

معرفي شرکت

ایجاد شرکت داده نویسان فرا تدبیر به سال 1388 میگردد که با هدف فعاليت در زمينه فناوري اطلاعات مجموعه ای خلاق ومستعد دست در دست هم داده وبا ایجاد مجموعه ای پرنشاط، راه پر فراز و نشيب رشد و پيشرفت در اين عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پيشرفت تکنولوژي در کشور پيموده است.

شناخت نيازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهينه مبتني بر پيشرفته ترين الگوهای تکنولوژي روز دنيا، مجموعه را بر آن داشت تا از اوایل سال 96 با ثبت رسمی شرکت به صورت رسمی فعالیت های خود را ادامه داده وخدمات خود را به سراسر کشور ارایه نماید.

هم اکنون اين مجموعه  شامل 4 واحد جداگانه طراحي وب سایت های اینترنتی ، طراحی اپلیکیشن های تلفن همراه،پشتیبانی وب سایت های اینترنتی ، ارایه خدمات هاستینگ و دامین بوده و با ارایه مشاوره و نظارت بر اجراي طرح هاي انفورماتيک و تامين نيروي متخصص، در اين بخشها سعي در ارائه کامل خدمات ITبه سازمان ها و نهادهاي دولتي ، شرکتهاي خصوصي و اشخاص دارد.

بالا بردن کيفيت کارهاي ارائه شده در چهارچوب استانداردهاي حاکم در دنيا، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. ديدگاه بلند مدت در تحقيق، توليد، عرضه و پشتيباني از جمله نگرش راهبردي ما در کار است، نگرشي که به شهادت آنچه انجام گرفته است براي  این مجموعه تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است.

اميد است که از تجربه و تخصصمان براي يافتن بهترين نتيجه بهره گيريم.

سوابق حرفه ای مجموعه

  • حضور در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
  • حضور در کمسیون تخصصی نرم افزار نصر اردبیل
  • حضور در کمسیون مشاورین نصر اردبیل
  • دارای مجوز رسمی مشاوره از نظام صنفی رایانه ای کشور