شنبه 30 تير 1403 | 1403/04/30

 

طراحی قالب اختصاصی سایت

طراحی قالب اختصاصی سایت به گروه هایی همچون : قالب اچ تی ام ال ، قالب وردپرس ، قالب جوملا ، قالب دروپال و … تقسیم بندی می شود . برای طراحی قالب اختصاصی ابتدا سیستم مدیریت محتوا خود را مشخص نموده سپس به خرید قالب و یا طراحی قالب اقدام نمایید . اگر به فکر راه اندازی سایت تازه ای هستید پیشنهاد می شود ابتدا با متخصص مربوطه مشاوره نموده و از کم و کیف کار ، خود را آگاه سازید سپس بر حسب اولویت ها تصمیم گیری نمایید . مشاوران سایت پاورگراف همه روزه پذیرای تماس شما هستند .

هزینه طراحی قالب اختصاصی

هزینه طراحی قالب اختصاصی برحسب خواسته و امکانات سایت و میزان بهینه سازی قالب و نوع قالب نرخ بندی می شود که می توانید با شماره تماس مذکور در سایت جهت آگاهی از قیمت ها استفاده نمایید .

 

طراحی استایل قالب

طراحی استایل قالب به این معنیست که شما قالب سایت و یا چت روم خود را دارید که کد نویسی گردیده شده است برای عوض کردن طرح گرافیکی قالب سایت خود در همان چهار چوب می توانید استایل قالب خود را تغییر دهید به عبارتی کد نویسی قالب ثابت ، فقط گرافیک قالب تغییر داده می شود ، برای این کار تنها شما بایستی تمامی استایل ها را در یک پوشه به ما ارسال نمایید و حدود رنگ و طرح خود را توضیح دهید تا طراحی گرافیکی استایل صورت پذیرد . با طراحی استایل قالب شما میتوانید کاربران خود را شگفت زده نمایید و با هزینه کمتر یک تنوعی به سایت خود ایجاد کنید . برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .