شنبه 30 تير 1403 | 1403/04/30

درباره هایپرمارکت آنلاین هومیکا

به لطف گسترش زیر ساخت ها ی اینترنتی کشور و ترویج فرهنگ استفاده از فضای مجازی،منافع موجود در خرید اینترنتی با ترغیب روز افزون مردم در تغییر الگوهای متداول خود،نیاز به بسترهای مناسب،امن و سریع را در بین افراد جامعه ملزوم می کند. امروزه دیگر با وجود مشغله های زندگی فراوان در بین مردم و ارزش وقت کوتاه انسان،زمان اولین ملاک هر انسانی برای دست یافتن به ملزومات زندگی است،در کنار این موضوع  فشردگی برنامه های زندگی،خرید و سفرهای شهری نه چندان پر اهمیت ،وقت گیر و نفس گیر که در شهرهای پر جمعیت  تبدیل به یک مشکل بزرگ شده است. با هوشمندی زیر ساخت های بشری و راحتی خرید با بررسی و تصمیم گیری بهتر،چه ما بخواهیم چه نه،باید رویه ی زندگی را به سوی هوشمندی تغییر دهیم تا بتوانیم با صرف وقت گران بهای خود در زمینه های مطلوب زندگی لذت بیشتری از وقت خود ببریم. فروشگاه اینترنتی هومیکا بر طبق همین اصل که امروزه برای کارهای روزمره راه حل های هوشمندانه تری وجود دارد پای در این راه گذاشته تا بستری سریع و امن و قابل اطمینان در کمترین زمان را برای شما به ارمغان بیاورد.ما تصمیم داریم با تنوع محصولات ارایه شده در وب سایت خود در راستای ارایه ی خدمات هر چه بهتر برای شما نهایت تلاش خود را مبذول داریم .
لازم به ذکر است که هومیکا درهیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از همین وبسایت نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.

هومیکا با ارائه محصولات مختلفی از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف از وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان را  برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب  از اولویت‏‌های هومیکا محسوب می‌شود. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و هومیکا نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت هومیکا و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در هومیکا بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و هومیکا در وب سایت هومیکا، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند. این مجموعه هیچ دفتر و یا نمایندگی یا مرکز پخشی در شهرهای دیگر نداشته و ندارد و دفتر مرکزی سایت طبق آدرس درج شده در سایت در شهر  اردبیل واقع است.

 

نمایی از انبار مرکزی فروشگاه


 

 دانلود اپلیکیشن هایپرمارکت آنلاین هومیکا از کافه بازار